Adem Yavuz ildeç Kimdir ?

Hayata yeni geçirmiş olduğum ve hedefimde ülke çapında çok güzel fikirler edinilebilecek olan yeni sosyal içerik sitem Ellerneder.com’da Öncelikle yazıların akışına başlamadan önce kendimden bahsetmek isterim. Ortalama 15 yıldır web tasarım , grafik tasarım , kurumsal kimlik ve bilimum interaktif teknolojilerle meşgulüm.

Eller Ne der ? Mantığı ile yola çıkarak , internet ortamında aranan anahtar kelimeleri baz alarak yapmakta bulunduğum bu site de , tüm Türkiye’ye özgün içerikli bilgi ansiklopedisinin yanı sıra , güncel olarak süre gelen ve gündemde olan haberler , filmler , diziler ‘ de yer alacak.Web tasarım olarak özellikle Google dostu olan WordPress seçmemdeki amacım ise , kullanım olarak çocukluğumdan beri en çok hoşuma giden kodlama diline ve kolay kullanıma sahip olması.Tabi benim de WordPress veritabanına ve arayüzüne aşine olmam var birde.

Sitenin açılışına mütakiben , bir kaç post girdim ancak  ,beni tatmin etmedi.Şu An saat 03:05 lakin uykum yok.Çünkü kafamda bu ya da benzeri bir proje varken , söz konusu ( Allah korusun Tsunami bile olsa ) bilgisayar başından kalmıyorum.

Bir önceki içeriğimizTaş Devrinde insanlar nasıl yaşardı ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Makalede etiketleme yok
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir