Aldatma Sonrası Güven Yeniden Kazanılır mı ?

bir ilişki içerisinde insanlar mutlu olmak için yola çıkar ama bazen istemediğimiz şeyleri oluşabilir ilişki içerisinde insanlar eşlerinin partnerlerini aldatabilirler.

Haliyle de Bu aldatmanın sonrasında ,  o ilişkinin bitmesi noktasına gelirken ,bazıları da sevgili varlıkları daha ağır basan ve aldatmaya rağmen devam etmek isteyebilirler.Devam etme noktasından sonra, Aslında eskiden olan rahatlık eskiden, olan o Güven ilişkisini tekrar oluşturmak biraz Emek birazda zaman istiyor. Eskiden var olan güveni tekrar oluşturabilmek için neler yapmak gerekir, aldatma sonrası Bu videoda sana bunlardan bahsetmek istiyorum.

Birisini severken o sevdiğin oluşturan en temel şeylerden birisi Güven ilişkisidir. Diğer şeylerde vardır ama güven Çok olmazsa olmaz bir şeydir. En sevdiğini düşündüğün insan tarafından aldatıldığın zaman kendini çok kötü hissedersin.Sanki bu yaptığın her şeyi tek tek takılıyormuş gibi parçalanıyormuşcasına boş gibi hissedersin böyle bir zaman diliminde bu çok yoğun Duygular her yerden saldırı olmuş gibi Sanki bir şelalenin altındasın her şey üstüne üstüne geliyormuş dökülüyormuş gibi hissedersin.Böyle Bir zaman diliminde ,öfke, suçluluk, nefret, İntikam, değersizlik, depresif duygular, Karamsarlık üstü bazen Kendine zarar verme Düşüncesi bile duygusu bile insanın aklından geçebilir.Öyle bir zaman diliminde, ilk aşamada çok yoğun duygularının olması normal, çünkü çok sevdiğini çok değer verdiğini düşündüğün birisi tarafından Aldatıldın sen. Ama böyle bir zaman diliminde, bu çok yoğun duygular varken ben kesinlikle kararların ani ve şiddetli olmaması taraftarıyım.

 Ayrılık konusunda, devam etmek konusunda, Ya da bir şekilde üçüncü şahıs hakkında bir eylem geçirecek ve harekete geçirecek ve kesinlikle bu aşamada birazcık Bu yoğun duyguların geçmesini bekleyip öyle harekete geçmelisin.

Ya da Sen hakikaten güzel birisi olmayabilirsin. Bazen daha az ilgili de olabilirsin.Ama hiçbir zaman bu karşı tarafın aldatmasını meşrulaştırmak doğru değildir. Öyle hissediyorsan Bence hiç düşünme ne kadar hatalı olsan da herkes onurlu davranılmayı Hakeder.

 

 

 

Bir önceki içeriğimizEğer Zürafayı Görebiliyorsan, Normal Bir İnsan Değilsin ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Makalede etiketleme yok
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir