Aşırı Baş Ağrısı Neden Olur ? Nasıl geçer ?

Baş ağrısı – Bir durum çok yaygın bu şakalar bir dizi için yumruk çizgi, ama bir baş ağrısı yaşıyorsanız zaman, hiçbir gülme meselesi. Neden insanlar baş ağrısı nasıl geliştirebiliriz? Ne iyi baş ağrısı için ne yapılabilir? Ve, bir şey ilk etapta baş ağrısı önlemek için neler yapılabilir?

Çoğu insan baş ağrısı tartışmak, onlar genellikle baş ağrısı, bir gerilim tipi baş ağrısı (aynı zamanda gerilim tipi baş ağrısı olarak da bilinir) en sık deneyimli türüne atıfta ediyoruz. Yetişkinlerin neredeyse yarısı son bir yıl içinde bir baş ağrısı yaşamış; Neyse ki, bu bireylerin çoğunluğu için, baş ağrısı, kısa süreli hafif oldu, ve muhtemelen gerilim tipi baş ağrısı kategori içine düştü.

Germe baş ağrısı yetişkin ile sınırlı değildir. Çocuklar ve gençler erkekler gibi gerilim baş ağrısı yaklaşık iki katı sayıda teşhis edilir yaş 15. Kadınlar tarafından deneyimli gerilim baş ağrısı olan çocukların önemli bir yüzdesi ile, hem de gerilim baş ağrısı yaşayabilirsiniz.

Gerilim baş ağrısı nasıl teşhis edilir?

Gerilim baş ağrıları baş ağrısı ve fizik muayene hastanın bildirilen geçmişine dayalı teşhis edilir. Gerilim tipi baş ağrısı olan hastalarda fizik muayene genellikle normaldir, çünkü ek testler gibi BT tarama veya MRG genellikle tarama olarak gerekli değildir. Bazı temel kan çalışması altta yatan bir anormallik mevcut olduğunu teyit etmek yapılabilir.

Bir önceki içeriğimizÇıplak Kadınlar Kabilesinin Sırrı Nedir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Makalede etiketleme yok
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir