Avukatlık ve icralık olanlara kredi veren bankalar 2019

Çok fazla bir borcun içerisine girmiş olan ve artık ne yapacağını şaşırmış olanlar internet ortamında tefecilere buluşuyorlar. Aslında bu durum çok üzücü bir olay. İnsanların borcundan dolayı tefecilere gidecek kadar zor durumda olmaları, bu borçları ödeyebilmek için çırpınmaları son derece üzücüdür. İcralık olan insanlar, nakit para sıkıntısından dolayı borçlarının ödemesini yapamamaktadır. Ancak bu insanları borçlarını kapatması için bankaların bir takım yaptırımlar söz konusu dur.

Bahse geçen tefeciler kara listede olsanız bile size kredi vereceklerini söylüyorlar. Sicili bozuk olanlara kredi çıkarılır, sicili bozuk ve avukatlık olanlara kredi verilir şeklinde internet üzerinde bir çok site bulabilirsiniz. Fakat; bu gibi insanlardan uzak durmalısınız. Çünkü, ziraat bankası, yapı kredi bankası, Finansbank ve Akbank gibi adı bilinen kaliteli bankalardan kara listede olanlara, avukatlık mı icralık olanları kredi verenler bulunuyor.

Avukatlık ve icralık olanlar kredi çekebilir mi?

Evet sevgili arkadaşlar. Avukatlık ve icralık olanlar kredi çekebilir mi sorusunun cevabını vermek istiyorum. Normal şartlarda kardeşliğe girdiğini zaman ya da icralık olduğunuz zaman herhangi bir bankadan kredi çekme şansınız yoktur. Yani icralık olanlar kredi çekemezler. Ancak 2019 yılında getirilmiş olan yeni yaptırıma göre bankalara başvuru yaptığınızda, çok paraya sıkıştığınızı ve kredilerini ödeyemediğini söylediinizde kredi Çekme şansınız olabilir.

Kredi borçlarına ödeyemeyen insanların daha sonra avukatlık olması da omuzlarına binmiş olan yükün ikiye katlanmasını sağlıyor. Çünkü bir de avukatlık masrafı çıkıyor. Bu borçlardan kurtulmak isteyenler de icralık olanlara kredi veren bankalar konusunu araştırmaya başlıyorlar bir internet Sitesinde, tefecilerle karşı karşıya geliyorlar. Tefecilerden para alan insanlar ise daha çıkmaz bir batağa girerek çaresizlikten ne yapacaklarını şaşırıyorlar.

Sevgili arkadaşlar; bir bankaya kredi çekmeye gittiğinizde bankanın size ilk soracağı kredi skorunuz olacaktır. Eğer kredi skorunuz yüksek ise yani kredi puanımızda herhangi bir problem yok ise çok rahat bir şekilde İcralık bile olsanız tekrardan kredi çekme şansınız olabilir.

Adem Yavuz
Adem Yavuz hakkında 240 makale
Ellerneder.Com Site Kurucusu. Grafik Tasarımı , Web Tasarımı ve İnternet reklamcılığı. Moonstarweb Reklam Ajansı Kurucusu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*