Bayburt’ta Ramazan Şimşek ve Oğlu Ali Şimşek Pompalı Tüfekle Vurularak Öldürüldü.

Bayburt’ta araç park yeri yüzünden meydana gelen kavgada zanlı tartışmış olduğu komşusu Ramazan Şimşek ve 20 yaşındaki oğlu Ali şimşeği pompalı av tüfeğiyle acımadan vurarak öldürdü.

Talihsiz olay dün gece saat 0030 sıralarında Gençosman Mahallesi Akşemsettin Caddesi yolu üzerinde meydana geldi iş yerleri yan yana olan esnaf ile Ramazan Şimşek arasında araç park etme yeri yüzünden tartışma çıktı tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü Ramazan Şimşek ve hemen yanındaki esnaf arasındaki tartışma çevredeki işyeri sahiplerinin araya girmesiyle yatıştırıldı.

Ancak Ramazan Şimşek’in esnaf olan yan komşusu bir miktar alkol aldıktan sonra gece yarısı Ramazan Şimşek’in çalıştırmakla olduğu lokantanın önüne geldi burada Ramazan Şimşek ve yanında bulunan 20 yaşındaki oğlu Aliş ŞİMŞEK’E elindeki pompalı tüfekle Ard arda ateş etmeye başladı.

Henüz 20 yaşında olan Ali Şimşek olay yerinde Can verirken, babası Ramazan Şimşek bize ağır şekilde yaralandı Ramazan Şimşek vatandaşlar tarafından çağrılan ambulansla Bayburt Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı ancak Hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

 
[videojs mp4=”http://v.internethaber.com/2018/4/24/1866160/1866160_1524596105.mp4″]

Bir önceki içeriğimizİstanbul Fatih'te Aracını çalmak isteyen hırsızlar Ahmet Eren'i bıçaklayarak öldürdü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Makalede etiketleme yok
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir