Berke Bük Kimdir ?  Nerelidir ? Kaç yaşındadır ? Biyografisi

Kim kimdir Nerelidir bölümüne hoşgeldiniz sevgili arkadaşlar. Berke Bük kimdir diye merak eden arkadaşlarımız için hemen açıklamayı yazıyoruz.

Berke bük Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji Ve Malzeme mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Bir zamanlar lisanslı olarak basketbol oynamıştır. Berke bük ,2018 yılında 4N1K dizisinde oyuncu olarak Tuna karakterinde Yer almıştır. Daha önce de Kurt Seyit ve Şura  filmlerinde rol almıştır. Ayrıca bir takım reklamlardan oynamıştır. Bu reklamlar Turkcell Eti Tutku ve Profilo markalarının içerisinde yer almaktadır.

Üniversite yıllarından ilk başlarında tiyatroya merak salan Berke BÜK, okulun bitmeyeceğini düşünerek tiyatro hayatına ara vermek zorunda kalmıştır. Yine üniversite yıllarının ilk başlarında bir Ajansa kayıt yaptırmış ve bu sayede birçok projede yer almıştır. 1995 yılında doğmuştur, yakışıklıdır : ) Baba tarafının nereli olduğu boyu ve kilosu konusunda henüz net bir bilgi yoktur.

Bir önceki içeriğimizAnzak Koyunda Şafak Ayini Video ve Resimleri Haberi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Aramalar:

  • https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1840 L6a4hTgSOOfdZMDpREDQWegGovFamHPwnWXtW6fdbo9xXKDAxKISEypR688qn4Yu 1ea33c6623a4c9ab42ebebe783cc06e2211adadb&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
Bu Makalede etiketleme yok
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir