Chatdelisi.Com Online.!

Uzun zamandır alt yapısında çalışmalar gerçekleştirilen,kameralı ve sesli olarak sohbet edilebilen,aynı zamanda ücretsiz olarak profil oluşturularak google arama motorunda index alacak tanıtım profili oluşturulabilen Chatdelisi.Com sonunda kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Özelliklede hem Türkiye hemde Avrupa’dan girişlerin gerçekleştiği ve gerek arayüzü gerekirse içerideki rahat kullanımı ile dikkatlerimizi çekti.Sıradan ve klasik sohbet sitelerine nazaran,kaliteyi ön plana alan Chatdelisi,sektöre damga vuracak gibi görünüyor.Uzun zamandır insanların ihtiyacı olan kaliteli sohbet platformunu itina ile hazırlamışlar.Ancak site henüz çok yeni olduğu için biraz dinlenmeye alınmış.

Anlaşılan o ki ; yazılan blog ve makalelerin henüz dizine eklenmemesi ile alakalı olarak şu an sakin ve sükunetli bir şekilde beklemede kalıyorlar.Henüz reklam çalışmalarına başlamadıklarını da bildirmek isteriz tabii ki..! 

Umarım , yayın hayatında başarılı bir şekilde yorulmadan ve çizgilerini bozmadan ilerlerler. Ne diyelim , Hayırlısı olsun inşallah.

Adem Yavuz
Adem Yavuz hakkında 239 makale
Ellerneder.Com Site Kurucusu. Grafik Tasarımı , Web Tasarımı ve İnternet reklamcılığı. Moonstarweb Reklam Ajansı Kurucusu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*