Erkek az olduğu için yarışan kadınların olduğu ülke ve şehir neresidir ?

Arkadaşlar bu makalemizde sizlere ,bulundukları şehirde erkek kıtlığı yüzünden koca bulmak için birbiriyle yarışan kadınlardan bahsedeceğiz. Sizlerin de bildiği gibi her kadın zamanı ve günü geldiğinde beyaz gelinliğini giyip evlenmek isterler.

Evlerinde yakışıklı bir kocaları olsun. Bütün zamanlarını onunla geçirsin isterler. Flört döneminden artık geride kalmak isterler Çünkü Zaman geçtikçe evde kalan kadınlar çok zor dönemler geçirebiliyorlar.Her ne kadar dünyanın sonu olmasa da, evlenmemek özellikle kadınlarda çok can sıkıcı durumlara sebep olabiliyor. Dünya üzerinde her ne kadar kadın ve erkek değişikliği olsa da, sizlere bahsedeceğimiz bu ülkede ve bu şehirde erkeklerin çok az olması nedeniyle kadınlar birbiriyle yarışmadan bir erkeğe sahip olamıyorlar. Sizlerde Burada yaşamak ister miydiniz ?

Çin Halk Cumhuriyeti’nde yoğun kalabalıktan dolayı erkeklerin az olması dolayısıyla Çin Halk Cumhuriyeti’ne giden başka ülkeden erkeklerin orada 4 ya da 5 tane kadınla birlikte olma 4 ya da 5 tane kadınla evlenebilme şansı var arkadaşlar.

Ayrıca Brezilya’nın Güney doğusunda yer alan bir kasabada ise sadece kadınlar yaşıyor. Kasabada yaşayan 600’den fazla kadının birçoğu, 35 yaşının altındalar. Bir kısmı evde olan bu kadınlar ,eşlerinin kendileriyle yaşamasına izin vermiyor ve onların başka yerlerde yaşamalarını şart olarak koşuyorlar.Ayrıca Brezilya’da bulunan Bu kasabada 18 yaşından büyük olan kendi çocuklarının bile kasaba içeride yaşamasına izin vermiyorlar. Kocalarının kasabaya giriş yapabilmesi ne ise sadece hafta sonları izin veriyorlar. Haliyle bu durum, kasaba da bulunan kadınların evlenmesini önünde büyük bir engel oluşturuyor.

Bir önceki içeriğimizBenekli Fare kuşları Nasıl Canlılardır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Aramalar:

  • köylü türbanlı sikisi
  • Tecavüz sevisme sikis
  • turkamatorporno
Bu Makalede etiketleme yok
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir