Eski Sevgilimi nasıl Unuturum ?

Bir ilişkide bitiş noktasına gelindiği zaman pozisif yahut negatif bir duyguda bununla beraber gelir.Yaşanan ilişki hayatı boyunca daha mutlu , keyifli ve huzurlu olmanızı sağlayan sevgiliniz , aniden en korkunç duygularınıza kapı açmaya vesile olabilir.Bu olayın nedeni ise genellikle aşık olduğumuz ya da sevdiğimiz insan karşısında çok savunamsız kalarak , egolarımızın tamamen yok olmasıdır.

Tabi ki egolarımızın yok olması süper bir olay , fakat işler yolunda gidiyorsa tabi ki : ) Ama işler yolunda değilse,elimizde kalan kırgınlık ya da aşırı bir hissizlik olabilir.

İlişkiniz bittiği zaman duygularınızdan ve üzüntünüzden tamamen kurtulmak zaman alacaktır.Utancınızı , kırgın hallerinizi ve kızgınlığınızı hemen unutmak imkansızdır ve zaman alacaktır.

Bu gibi durumlarda olabildiği kadar sabırlı ve sakin olmalısınız.Kendinizi eğlence mekanlarına atmalısınız.Ondan kalan izleri silebilmenizin en kolay yollarından birisi budur.Yakın arkadaşlarınızdan destek almalısınız.Yakın arkadaşlarınız eski sevgilinizi her türlü gömecektir ve sizi rahatlatacaktır…

 

Bir önceki içeriğimizBir Kadının sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu Makalede etiketleme yok
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir