Ezgi Zeynep Çavdar Pendikte Ölü Bulundu

İstanbul Pendik’te Henüz 18 Yaşında olan genç kız Ezgi Zeynep Çavdar,Amcasının evinde ölü olarak bulundu.Meydana gelen olayla ilgili şüpheli olan amcasının oğlu ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Talihsiz olay sabaha doğru 4:30 vakitlerinde,Pendik Kavaklıpınar mahallesindeki bir gecekonduda meydana geldi.Alınan bilgilere göre,amcasının evinde amcası ve karısı yokken kuzeni ile beraber kalıyordu.Ezgi Zeynep Çavdar,henüz sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı,hiç hareket etmeden yatmaya başladı.Bu durumdan şüphe eden kuzeni Erdem.A hemen sağlık ekiplerini aradı.Olay yerine acil bir şekilde sağlık ekipleri geldi.

Pendik’te 18 yaşındaki kız evde ölü bulundu. Ekipler olay yerinde çalışma yaptı. ( Adem Yavuz ildeç – Ellerneder Haber Ajansı )

Olay yerine gelen ambulans ve sağlık ekipleri hemen müdahele etmek istedi.Ancak ne yazık ki 18 yaşındaki Ezgi Zeynep Çavdar‘ın hayatını kaybettiğini tespit ettiler.Bunun üzerine olay yerine emniyet ekipleri sevk edildi.Polis ve olay yeri inceleme evde detaylı bir şekilde inceleme yaptı.Olayı öğrenen aile büyük bir şok içerisinde yasa boğuldu.Olay yerine gelen nöbetçi savcıda olay yerini inceledikten sonra cenaze pendik Marmara eğitim ve araştırma hastanesine morga konulmak ve otopsi yapılmak üzere kaldırıldı.

Olayın cinayet olup olmadığı konusunda yapılan otopsiler sonucu ortaya çıkacak.Savcılık bu olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Adem Yavuz
Adem Yavuz hakkında 240 makale
Ellerneder.Com Site Kurucusu. Grafik Tasarımı , Web Tasarımı ve İnternet reklamcılığı. Moonstarweb Reklam Ajansı Kurucusu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*