İBRAHİM ULU ,Nevşehir’de eşi Seda Ulu’yu silahla vurup, intihar etti

Nevşehir’de İbrahim Ulu isimli şahıs karısı Seda Ulu’yu tabanca ile vurduktan sonra kendisine sıkarak intihar etti.

Olay,Nevşehir 15 Temmuz Mahallesi,228.Sokakta bulunan Seda Ulu ve İbrahim ulu’nun evinin bulunduğu apartmanda meydana geldi.Mahalle sakinleri silah seslerini duyunca,emniyete haber verdiler.Bunun üzerine olay yerine polis ekipleri ve sağlık ekpleri sevk edildi.

Evin kapısı kilitli olduğu için daireye çilingir çağırılarak kapı polisler ve sağlık ekipleri eşliğinde açıldı.Eve giren polis ve sağlık personelleri İbrahim Ulu ve Eşi Seda ulu’yu kanlar içerisinde buldular.

Ancak Seda Ulu sağlık ekiplerinin kontrolünde sağ olduğu için hemen olay yerinde müdahele edildi.Daha sonrasında ise Nevşehir Devlet hastanesinde tedavi altına alındı.Seda Ulu’nun durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Eşini silahla vurduktan sonra intihar eden İbrahim ulunun ise olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.Olay yeri inceleme ekipleri evde halen çalışmalarına devam ediyorlar.Savcılık , Olayla ilgili soruşturma başlattı.

Adem Yavuz
Adem Yavuz hakkında 240 makale
Ellerneder.Com Site Kurucusu. Grafik Tasarımı , Web Tasarımı ve İnternet reklamcılığı. Moonstarweb Reklam Ajansı Kurucusu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*