Kadınların Erkeklerde Seksi Bulduğu Özellikler

Seks denildiği zaman akıllara her daim erkek milletinin beklentileri geliyor.Halbu ki bir kadın seks yapmaya ve sevişmeye ikna edebilmeniz ve kaliteli zaman geçirmeniz için , o kadını arzu edebiliyor olmalısınız.Bu sebepten kadınların erkeklerde seksi buldukları özellikleri kesinlikle incelemelisiniz.

  1. İlk Olarak Saç , Sakal ve Bıyık

Öyle kafadan direk erkek adama kıl tüy yakışır diyerek geçiştirmeyin be kendinize en çok yakışan şekil neyse onu yakalamaya özen gösterin.Her modelin bir birine benzemesinden ve kendisine yakıştığını zannederek uzun sakal bırakan tiplerden artık kadınlar bıkmış durumdalar.Uzun sakalın ayna karşısında her ne kadar kendinize yakıştığını düşünseniz de, aslında durum öyle değil. Biraz kirli sakal ve şakaklardaki beyaz saçlar kadınlar için daha çekici ve biraz daha seksi görünebiliyor.Bu Nedenle artık uzun sakal bırakmaktan bir an önce vazgeçmelisiniz.

 

 

 

 

2.Deodorant – Parfüm Seçimi

Erkak ya da kadın farketmeksizin her insan güzel kokmakla yükümlüdür.Daha doğrusu herkes bir şekilde güzel kokmak zorundadır.Çünkü insanız. Bu Konuda bir bahane uydurmanızın yeri bile yoktur.Gerçekten güzel bir kokuya sahip olan bir erkek , neredeyse tüm kadınların dikkatini üzerine çekebilir.Bu sebeple parfüm şişesini üzerinizde kırmadan lahoş ve çekici bir parfüm seçmelisiniz. Bu şekilde elde etmek istediğiniz kadını daha rahat tavlayabilirsiniz. Elbette bir kadını elde etmenin yolu sadece parfümden geçmiyor : ) Haliyle sizin her zaman temiz olmanız ve güzel kokmanız gerekiyor.Hoş kokulu bir parfüm ve duruşunuz sizi her zaman 1-0 üstün duruma getirir ve özellikle sevişirken öne çıkan kokudan uzak tutar ve daha uzun süreli ilişkilere yürümenizi sağlar.

3.Doğru Kıyafet Seçimi

Bir şekle ve tarza sahip olmak elbette her erkeğin mümkün kılabileceği ve başarılı olabileceği bir durum değil.Bu sebepten dolayı çok az sayıdaki bu tarz erkekler piyasa da çok dikkat çekmektedir.Sizler de kendinize bir tarz oluşturma yolunda ilerleyerek , kadınların ilgisini dilerseniz ve azimli olursanız üzerinize çekebilirsiniz. Vücut yapınıza giden kıyafetleri tercih etmeli ve her zaman kaliteli bir duruşa sahip olabileceğiniz tercihlerde bulunmalısınız. Yaşınıza , mesleğinize ve kişiliğinize göre giyinmelisiniz. Atletik ve fit bir vücudunuz yoksa mesela , daracık bir gömlek giyerek düğmelerin patlamasına sebep olmayın.Emin olun ki hiç yakışmıyor. Bunların haricinde ise biraz da aksesuarlara önem gösterebilirsiniz.Kemer , Saat , Bere gibi şeylerle de giyim tarzınızı daha da renkli bir hale getirebilirsiniz.Önemli olan özen göstermek ve kendinize gerçekten yakışanı giymek.

Bir önceki içeriğimizSosyoloji ve Sosyal psikoloji Nedir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Aramalar:

  • erkeklerde en seksi ozellikler
Bu Makalede etiketleme yok
Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir