Rüyada Ağlamak

Eğer rüyanızda ağladığınızı gördüyseniz , üzerinizdeki ağırlığın ve kederin gideceğine işarettir.Ama ağladığınız da gözünüzden yaş gelmiyorsa,bir konuda hayal kırıklığına uğrayacağınızı işaret eder.

Rüyada ağlamak , aynı zamanda sevinç,helal kazanç,zenginlik ve refaha çıkacağınızı işaret eder.Eğer rüyanızda ağlıyorsanız ve göz yaşınız sıcak ise keder ve gam,ama göz yaşınız soğuk ise ferahlık demektir.

Rüyanızda sessizce ağlıyorsanız,üzüntülerinizin biteceğine,ama göz yaşınız akıyorsa muradınıza ereceğinize ve gam kederden kurtulacağınızı gösterir.Yani rüya da ağlamak,duruma göre değişmektedir.Sevinç ya da keder yaşayacağınız anlamına gelir.Ağlayan kişinin çok sevineceğine,ağlamaktan göz yaşları döken kişinin ise helal para kazanarak maddi sıkıntılarını atlatacağına delalettir.

Yüksek sesle feryat ederek bağırarak ağlamak , ellerini yüzüne çarparak , kendine zarar vererek , ağıt yakarak ağlamak ise uyandığınızda bir konu hakkında üzüleceğinizi ve ağlayacağınızı gösterir.

Rüya da Ölen Birine Ağlamak

Eğer rüyanızda yakınlarınızdan ve sevdiğiniz bir insanın ölümüne ağlıyorsanız ve göz yaşı görmediyseniz,o halde bu durum gerçekten bir ölüm için ağlayacağınız anlamına gelir.Ama gözünüzden yaş geliyorsa, bu durum aksine refaha çıkacağınızı ve çok para kazanacağınızı göstermektedir.

Rüya da Yüksek sesle Bağırarak ağlamak

Rüyanızda yüksek sesle ağlarsanız , uyandığınızda da ağlıyor olursunuz.Ancak gözünüzden yaş gelmiyor ise evinize bereket yağacağı anlamına gelir.Rüyanızda sessizce ağlıyorsanız , uyandığınızda ya ağlıyor olursunuz ya da yağmurlu bir güne uyanırsınız.Bu da bereket anlamına gelmektedir.

Bu Makalemizde sizlere 

rüyada ağlamak diyanet,
rüyada ağlamak üzülmek,
rüyada ağlamak islami,
rüyada ağlamak korkmak,
rüyada ağlamak sesli,
rüyada ağlamaktan bayılmak konuları hakkında bilgiler verdik.

Adem Yavuz
Adem Yavuz hakkında 239 makale
Ellerneder.Com Site Kurucusu. Grafik Tasarımı , Web Tasarımı ve İnternet reklamcılığı. Moonstarweb Reklam Ajansı Kurucusu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*