Vazgeçilmez Bir Kadın Olmak

Kendini vazgeçilmez zannedenler Eninde sonunda vazgeçerler Merhaba ben Adem Yavuz İldeç ,  Web Siteme Hoş geldiniz. Bugün farklı bir konu ile karşınızdayım vazgeçilmez kadın nasıl olunur ?  Konusu hepinizin Kafasında bir soru işareti de bununla alakalı çok soru almıştım. Bugün de onu cevaplamak için karşınızdayım. Evet Öncelikle vazgeçilmez kadın olma yolunda atacağınız en önemli adım vazgeçilmez olmadığının farkına varmanızdır Sevgili Bayanlar.

Herkesin yaşadığı ilişkide vazgeçilmez Olmak İster çoğu kadın ya bunu başaramaz ya da imkansız olduğunu düşünür Aslında öyle bir şey yok tabii ki tecrübe dediğimiz bazı şeyleri kullanırsak bunları açma yolunu bulabiliriz benim Size bazı önerilerim olacak Her bunları uygularsanız vazgeçilmez kadın olma yolunda çok önemli adımlar atacaksınız erkekler ilk olarak kadınların dış görünüşüne dikkat ederler dış görünüşümden ilgilenmediklerini kadınlara ilgi göstermez her başlangıçta güzel kadınları hoş ve çekici bulsalar da ,  sonrasında elde etmenin verdiği Güven duygusuyla Her şey sıradandı Işık eski duygular ortadan kalkıyor dünyanın en güzel kadınlarının aldatılması da buna örnektir bunun altında yatan neden sadece dış güzelliğin erkek için yeterli olacağı inancı burada önemli olan şey güzel değil karakter ve bu ile desteklenmesi gerektiğidir aşık olunacak bir ruhunuz yoksa Eninde sonunda sıradanlaşırsınız Sevgili kadınlar.

Erkeğinizin eksik yanlarını Tamamlayan ve bilinenin aksine Erkekler güçlü kadınlardan hoşlanırlar zayıf noktalarını tamamlayan ve onlara destek veren kadınlardan kopamaz her bu yüzdendir geçti ve Ayakları Üstünde durabilen kadınlardan çok etkilenirler değilim ki çok para harcıyor Siz bunu kontrol altına alırsanız gözünde güçlü bir kadınsınız bir gerçektir sevgiyle yaklaşır yapmacık olmayın erkekler büyüdükleri ortamın etkisiyle annelerinden koşulsuz Sevgi görmüşlerdir bunu ilerki dönemlerde ilişki yaşayacakları ya da evlenecekleri kadınlardan hep isterler Burada dikkat edeceğiniz en önemli şey sevgiyi abartıp annesi gibi yaklaşmamak bir aşırı sevgiye boğmak onu sizden uzaklaştırır Önemli olan Onu gerçekten sevdiğini hissettirmekdir.

 

Adem Yavuz
Adem Yavuz hakkında 240 makale
Ellerneder.Com Site Kurucusu. Grafik Tasarımı , Web Tasarımı ve İnternet reklamcılığı. Moonstarweb Reklam Ajansı Kurucusu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*